Českem s námi » Ubytování » Královéhradecko, Podzvičínsko » Penziony » Choustníkovo Hradiště » Pension Doctor
A786

Pension Doctor

Pension Doctor

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Královéhradecko, Podzvičínsko
Adresa: Choustníkovo Hradiště 13, Choustníkovo Hradiště
Telefon 1: +420 499 392 523
Telefon 2: +420 499 621 105
Mobil 1: +420 777 832 523
Web: http://www.dvur-kralove-ubytovani.cz
E-mail: email
Počet lůžek:56

Pension se nachází v Choustníkově Hradišti, kterým vede silnice z Hradce Králové do Trutnova. Výhodná poloha v geografickém středu Hradeckého kraje nabízí návštěvníkům ideální podmínky k poznání jedné z nejkrásnějších oblastí naší vlasti - severovýchodních Čech. Poloha je obzvláště vhodná pro rodinnou rekreaci s dětmi, s možností podnikání hvězdicových výletů do okolí pro pěší, cyklisty, lyžaře (sjezdovka 12 km) i autoturisty.

Pension nabízí kapacitu 45 - 55 lůžek. Pokoje máme ekonomické (jedno- až čtyřlůžkové), standartní (dvou- až pětilůžkové) a čtyři nová apartmá se 2 - 6 lůžky. Možné je také ubytování v chatkách.

V pensionu je po dohodě možné si objednat snídani, k celodennímu stravování mohou návštěvníci využít restauraci "Hospůdka u dvou borovic" (300 m).

Celý objekt je nově zařízen. Parkování pro hosty je zajištěno.

Sportovně založení návštěvníci mohou uschovat svoji sportovní výbavu v kolárně a lyžárně. Své trasy a výlety si mohou naplánovat s pomocí našich map pro pěší, cyklo- i autoturistiku.

Návštěvníci si s sebou mohou přivést i svého psa, o kterého bude též dobře postaráno.

50 metrů od pensionu se nachází zastávka autobusu, kterým je možné se přímo dostat do Pece pod Sněžkou, Špindlerova Mlýna, Hradce Králové, Pardubic, Náchoda, Trutnova, Prahy a Brna. V Choustníkově Hradišti mohou návštěvníci využít služeb pošty, dvou prodejen smíšeného zboží, cykloservisu, autoservisu a restaurace.
Nabídka služeb v okolí: