Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Penziony » Pec pod Sněžkou » Pension Horský dům
A1316

Pension Horský dům

  • Pension Horský dům
  • Pension Horský dům 2
  • Pension Horský dům 3
  • Pension Horský dům 4
  • Pension Horský dům 5
  • Pension Horský dům 6
  • Pension Horský dům 7

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Pec pod Sněžkou, Velká Úpa 195, Pec pod Sněžkou
Telefon 1: +420 499 896 145
Telefon 2: +420 499 736 280
Web: http://www.pecsnezka.cz
E-mail: email
Počet lůžek:18

Rodinný pension Horský dům se nachází na staré cestě mezi Pecí a Velkou Úpou, přibližně 300 m od centra Pece pod Sněžkou, v krásném a klidném místě Krkonoš v nadmořské výšce 780 m, s pěkným výhledem na Studniční horu (1.554 m).

Pec pod Sněžkou v zimě Vám vedle rozmanitých běžeckých tratí nabízí sjezdové lyžování s kvalitní úpravou sjezdových tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboardový park. K hlavnímu lyžařskému areálu je to od nás přibližně 15 min chůze či 5 min jízdy skibusem.
Jestliže nelyžujete, můžete si na penzionu půjčit saně či dětský bob nebo si dojet do Trutnova zabruslit.
Pro naše hosty nabízíme ubytování v příjemném domácím prostředí. Pro hosty jsou k dispozici dvou a čtyřlůžkové pokoje a jedno apartmá.

Stravování je pro hosty pouze formou snídaní, každý den je připravován snídaňový bufet. Na oběd či večeři je možné si dojít asi 300 metrů do centra, do jedné z mnoha restaurací. Pro hosty je k dispozici lednička, varná konvice a kávovar.

Pro zkrácení dlouhé chvíle je pro hosty k dispozici také společenská místnost s televizí, satelitem, videem , a veranda s pěkným výhledem.
Deštivé odpoledne či dlouhé večery si hosté mohou zpříjemnit pobytem v sauně. V letních měsících si můžete u nás půjčit horské kolo či zahrát tenis na kurtech pod penzionem. Za krásného počasí, můžete posedět na slunné terase, kde Vám rádi ugrilujeme klobásku či steak. Vlastní parkoviště je přímo pod domem, je udržované i v zimních měsících. V domě se nekouří, kuřáci mohou využít vstupní verandu.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: