Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Penziony » Špindlerův Mlýn » Grand Apartments
A930

Grand Apartments

Grand Apartments

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Svatopetrská 225, Špindlerův Mlýn
Telefon 1: +420 499 433 255
Telefon 2: +420 499 433 332
E-mail: email
Počet lůžek:20

Grand Apartments situované přímo v centru Špindlerova Mlýna nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během vašeho pobytu. Celý objekt Grand Apartments disponuje sedmi pokoji, z toho jsou 4 pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky a tři apartmány. Spojením dvou dvoulůžkových pokojů je možné vytvořit apartmán typu „family suite". Tento rodinný pokoj má dva oddělené pokoje s vlastní koupelnou.
Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované a jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, sociálním zařízením a fénem. V pokojích nechybí televize se satelitním příjmem a internetovým připojením. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
V ceně ubytování je zahrnuta i bufetová snídaně. Hostům je také k dispozici útulná společenská místnost s kuchyňkou.
Pro odpočinek a relaxaci je Vám k dispozici privátní hotelová sauna. V budově se mimo jiné nachází také půjčovna lyží, směnárna a cestovní kancelář. Ta nabízí zajímavé jednodenní zájezdy do blízkého okolí, ale i do vzdálenějších lokalit.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: