Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Penziony » Špindlerův Mlýn » Pension U císařů
A757

Pension U císařů

  • Pension U císařů
  • Pension U císařů 2
  • Pension U císařů 3
  • Pension U císařů 4
  • Pension U císařů 5

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Bedřichov čp.128 543 51 Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn
Telefon 1: +420 499 433 422
Mobil 1: +420 737 118 388
Web: http://www.ucisaru.com
E-mail: email
Počet lůžek:12

Pension U císařů se nachází ve Špindlerově Mlýně v těsné blízkosti lesa vzdálen od centra 10 minut klidnou procházkou. Nabízí celoroční rekreaci. Provoz pensionu je non-stop. Parkování je možné přímo u pensionu i v zimních měsících.

Pension U císařů nabízí ubytování ve dvou, tří pokojích s možností přistýlky a v apartmánech s kuchyňským koutem. Každý pokoj má svou koupelnu a WC, televizi se satelitním přijímačem a telefon. K dispozici je také jídelna se společenskou místností a venkovní posezení s ohništěm. Ubytování je možné se snídaní.

Do centra Špindlerova Mlýna se dostanete klidnou procházkou za 10 minut. Rekreační středisko Špindlerův Mlýn nabízí nepřeberné množství sportovního i kulturního vyžití.
Nový plavecký bazén s tobogánem, dětským bazénem a vířivkou je vzdálen pouze 5 minut chůze od pensionu. Dále turistika, cyklistika, kajak, plavání, tenis, squash, paragliding, jízda na koni, rybolov v labských peřejích, rafting, horolezecká stěna, přemostění, terénní koloběžky, v zimních měsících lyžování, atd.


Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: