Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Penziony » Vrchlabí » Pension Eva
A3582

Pension Eva

  • Pension Eva
  • Pension Eva 2

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Krkonoše
Adresa: Na Valech 454, 543 02 Vrchlabí, Vrchlabí
Telefon 1: +420 499 422 291
Mobil 1: +420 605 068 689
Web: http://sweb.cz/evaholmanova
E-mail: email
Počet lůžek:20

Pension Eva se nachází v klidné vilové čtvrti (přesto jen 10 min. pěšky do centra města).

Popis cesty: Od Jičína směr Nová Paka a Vrchlabí. Ve Vrchlabí u benzínové pumpy "Benzina" na křižovatce rovně 2 km směr Špindlerův Mlýn, u servisu "Opel" vlevo na centrum, po 1 km opět vlevo do kopce (Jankův kopec) k pension EVA.

Aktivity a služby: Pěší turistika (pramen Labe, Sněžka, Labský vodopád, kabinová lanovka na Černou horu, Harrachov s Mumlavským vodopádem), cykloturistika (přímo v pensionu je půjčovna horských kol), zapůjčení turistických map, tenisové kurty, koupáí, rybaření, golf. V zimě lyžování (lyžařský vlek 100 m od pensionu), 6 lyžařských vleků ve Vrchlabí, snowtubing, sáňkařské dráhy v délce 4 km, bruslení, paragliding, jezdectví, vodní sporty, sportovní létání, letecká škola, vyhlídkové lety. Půjčovna lyží a lyžařská škola (50 m od pensionu). Kulturní vyžití, historické památky, zámecký park, klášter - koncerty atd.
Kapacita pensionu je 20 lůžek. K dispozici jsou 2, 3 a 4 - lůžkové pokoje s balkony, rovněž 2 plně zařízené kuchyňky. Každá rodina má svou sprchu a WC. Veškeré pokoje jsou zcela nově vybudované a tudíž uspokojí i velmi náročného zákazníka. Lze zapůjčit i dětskou postýlku (zdarma).

Dům je vytápěn plynovým topením. V pensionu je též jídelna, biliard a televize se satelitem. K dispozici je též sluneční terasa se zahradním nábytkem a krbem (večerní grilování po domluvě možné). Okrasná květinová zahrada, která pension obklopuje, je využívána často rodinami s dětmi. Parkoviště aut je na pozemku pensionu. Cesta vozem přímo k pensionu je přístupná i v zimě. Pension stojí 500 m od centra města. Majitelka pensionu hovoří německy, je Vám vždy k dispozici a ráda Vám pomůže při plánování výletů.

Stravování: snídaně, možnost vlastního vaření ve vybavených kuchyňkách, lze i bez snídaně (60,- Kč), domácí produkty - marmelády, džemy, koláče
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: