Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Penziony » Karlovy Vary » Pension Hestia
A630

Pension Hestia

  • Pension Hestia
  • Pension Hestia 2
  • Pension Hestia 3
  • Pension Hestia 4
  • Pension Hestia 5
  • Pension Hestia 6

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: Stará Kysibelská 45, Karlovy Vary
Telefon 1: +420 353 225 985
Mobil 1: +420 605 431 197
Web: http://www.volny.cz/soustavebnikv/ubytovani.htm
E-mail: email
Počet lůžek:100

V případě ubytování při hromadných sportovních a kulturních akcích lze poskytnout smluvní slevu pouze po dohodě s ředitelem SOŠ .

Sociální zařízení je společné vždy pro šest až deset pokojů / po rekonstrukci/ , odděleně muži a ženy . Každé patro je vybaveno společenskou místností s barevnou televizí, ohřívacím koutem s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí - vše v ceně ubytování, žehlička k bezplatnému zapůjčení k dispozici na recepci. V přízemí budovy jsou v provozu nápojové automaty na teplé i studené nápoje. Recepce je v provozu nepřetržitě.

V okolí penzionu jsou nákupní markety pro nákup potravin i jiného zboží. Autobusové spojení městskou hromadnou dopravou 10 m od ubytovacího zařízení, centrum města vzdáleno 4 autobusové zastávky, autobusem MHD je spojení přímo na centrální autobusové nádraží dálkových autobusů.

V budově je restaurační zařízení, kde lze domluvit stravování hlavně pro velké skupiny osob.

V penzionu lze pronajmout také učebnu / s tabulí na psaní / o celké kapacitě až 50 míst , v ceně 150,- Kč/hod vč. DPH. Při větším objemu hodin lze domluvit jednorázovou slevu.

Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: