Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Penziony » Kraslice » Pension Krista
A1968

Pension Krista

  • Pension Krista
  • Pension Krista 2
  • Pension Krista 3
  • Pension Krista 4
  • Pension Krista 5

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: Dukelská, 753, Kraslice
Telefon 1: +420 352 686 054
Telefon 2: +420 352 696 648
Web: http://www.krista.cz
E-mail: email
Počet lůžek:15

Pension se nachází v centu Kraslic města krajek, hudebních nástrojů a přírodních krás ležící v malebném klínu Krušných hor obklopené svahy osmi okolních vrchů, které se zvedají z údolí říčky Svatavy a jejich přítoků.

Vybavení: Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízení (WC, vana nebo sprchový kout, umyvadlo), dále TV/SAT, letní terasa s posezením. Součástí pensionu je restaurace s možností celodenního stravování, zaměřená na českou kuchyni. V letním období možnost posezení na pergole. K dispozici jsou šipky, úschovna kol a lyží. Parkovat můžete na vyhrazeném uzamykatelném parkovišti.

Zimní aktivity: V zimě plně využijete mnoho kilometrů upravovaných běžeckých tratí, po kterých se dostanete až na nejvyšší vrchol Krušných hor Klínovec (délka trasy cca 50 km). Příroda v okolí Kraslic je také vhodná pro zimní turistiku. 5 km od pensionu na Bublavě se nachází sjezdové tratě, kde jsou dva vleky s kapacitou 180 osob za hodinu. Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány a své místo na nich najdou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. V blízkosti vleků se nachází občerstvení, škola lyžování, půjčovna lyžařského vybavení a úschovna věcí. Přímo v Karslicích se nacházejí dvě sjezdovky.

Letní aktivity: Letní pobyty jsou stvořené pro pěší turistiku,cykloturistiku, sběr lesních plodů. Zpestřením může být jízda na koni. Možnost navštívení nedalekých lázeňských měst Karlovy Vary, Františkovy lázně, přírodní park Přebuz atd.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: