Českem s námi » Ubytování » Kutnohorsko, Posázaví » Penziony » Lštění » Sázavka
A2373

Sázavka

Sázavka

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Kutnohorsko, Posázaví
Adresa: Lipová 41, Lštění
Telefon 1: +420 317 777 722
Fax: +420 317 777 722
Mobil 1: +420 602 894 379
Mobil 2: +420 739 072 085
Web: http://www.sazavka.com
E-mail: email
Počet lůžek:42

Popis
Rodinný penzion Sázavka se nachází v malebném prostředí na břehu řeky Sázavy. Penzion poskytuje služby celoročně. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, ale i pro rekreaci jednotlivců a skupin. Pro svoji polohu a prostředí je velmi vyhledáván firmami pro pořádání akcí typu seminář nebo školení. Je vhodný pro milovníky pěší a cykloturistiky, vodních sportů i rybaření.

Ubytování
Penzion má k dispozici 14 standardně vybavených pokojů s příslušenstvím a kapacitou 42 lůžek. Vodákům poskytneme místa pro stany.

Stravování
Restaurace - kapacita 60 míst
Letní terasa - kapacita 50 míst
Zahrada - kapacita neomezená (garden nebo grill party)

Stravovací služby
Penzion poskytuje standardní nabídku (snídaně,obědy,večeře), pro rekreanty,firmy,skupiny nebo jednotlivce, stravování formou polopenze, nebo plné penze. Na objednávku nebo po domluvě s klientem zajistíme akce typu rodinná oslava, svatba, raut, grilování, garden party, ochutnávka vína, nebo piva s hudbou, nedělní sváteční oběd, večírek, staročeská zabijačka, rybí speciality, zvěřinové hody, pečení selátek apod.

Školení a semináře
Učebna - kapacita 30 míst (variabilní uspořádání)

Parking
Penzion má dostatečnou kapacitu k parkování osobních vozidel a autobusů.

Sport
V objektu penzionu je antukové hřiště na volejbal a nohejbal, dále herna pro stolní tenis. Dále jsou k dispozici dvě kanoe.

Posázaví přímo vybízí svojí krásnou scenérií k návštěvě zdejšího okolí bohatého na přírodní jevy (klidová oblast Kaliště-Džbány, ptačí rezervace Tomice, květné rezervace Medník a Kobylí Dráha) a historické památky (Zlenický hrádek, Konopiště, Český Šternberk, Jemniště,Lišno, Vysoký Chlumec, Vrchotovy Janovice, dřevěná rozhledna na hoře Blaník). Řeka Sázava bohatá na ryby je rájem rybářů.

Kancelářské služby
telefon, fax, kopírování, internet, e-mail, vyřizování poštovních služeb
Nabídka služeb v okolí: