Českem s námi » Ubytování » Lužické hory » Penziony » Rynoltice » Penzion U Budulínka
A36

Penzion U Budulínka

Penzion U Budulínka

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Lužické hory
Adresa: Polesí 50, Rynoltice
Mobil 1: +420 606 623 441
Web: http://www.ubudulinka.cz
E-mail: email
Počet lůžek:25

Objekt se nachází v klidném prostředí Lužických hor a je v celoročním provozu. V létě lze využívat upravené turistické stezky a cyklostezky. Pro milovníky lesních plodů je zde hojný výskyt hub, borůvek, brusinek...
Možnost koupání v místě i v blízkém okolí. Pro milovníky zimních sportů jsou zde sjezdovky i běžecké tratě. Na pokojích je teplá a studená voda. WC a sprchy jsou společné na chodbě. Ubytování je se snídaní. Kuchyně je k dispozici celý den s velkým výběrem hotových jídel i minutek.K penzionu patří velký sál s krbovými kamny a kapacitou 5O míst. Můžete tedy využít tetno sál pro svatby, rodinné oslavy, firemní školení, prezentace, taneční zábyvu a jiné kulturní vyžití. Právě díky kapacitě sálu je vhodný pro školy v přírodě, kdy v době nepříznivého počasí můžete zabavit žáky. Dále nabízíme možnost uschování kol, motocyklů, lyží.
V penzionu nabízí i možnost sportovního vyžití. a to stolní tenis, elektronické šipky, nohejbal nebo volejbal. Terasa s ohništěm má kapacitu 30 míst. Parkování je zajištěno ve vlastním ohraženém parkovišti.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: