Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Penziony » Deštné v Orlických horách » Pension Köhler
A1165

Pension Köhler

Pension Köhler

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Orlické hory
Adresa: Deštné 329, 517 91 Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách
Telefon 1: +420 492 601 797
Mobil 1: +420 603 528 117
Web: http://www.kohler.cz/index.php?main=mpens&show=paktual&pos=1
E-mail: email
Počet lůžek:25

Pension s celoročním provozem se nachází v příjemném a klidném prostředí přibližně 150 m od centra Deštné v Orlických horách s krásným, výhledem na sjezdovky nejznámějšího, největšího zimního střediska malebných Orlických hor. Přístup k pensionu je autem - parkování přímo u pensionu.

Podkrovní jsou vybudované dva čtyřlůžkové pokoje s kompletním sociálním vybavením, kuchyňkou a jídelním koutem včetně televize se satelitem. V přízemí se nachází tří, čtyř a pěti lůžkové pokoje s kompletním sociálním vybavením, kuchyňkou i s televizí a satelitem. V suterénu pensionu je vybudovaný dvou a třílůžkový pokoj. K těmto dvěma pokojům přísluší jedna kuchyňka a jedna koupelna. Všechny lůžka pensionu jsou vybaveny protialergickými přikrývkami a polštáři. Dále se v suterénu nachází společenská místnost vybavená velkou stereofonní televizí, videem, počítačem kde je volně přístupný internet a DVD. Dále je ve společské místnosti displey meteorologické stanice s aktuálními údaji o počasí. Ke společenské místnosti patří i kuchyňka vybavená pro zajištění občerstvení různých skupin hostí. Všechny kuchyňky jsou vybaveny ledničkou, mikrovlnou troubou, dvou plotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím včetně příborů. Sociální zařízením se rozumí sprchový kout, WC a umyvadlo s tepelným radiátorem ve formě žebříčku pro sušení ručníků. Při vstupu do pensionu je sušič pro 24 párů lyžařských bot. Samozřejmostí je i úschovna lyží a cyklistických kol. Nově je k dispozici krytý plavecký bazén rozmměr 4 x 8 m, dále sauna a herna se stolním tenisem a šipkami.

V blízkosti penzionu cca 100 m v hotelu AREA zajišťujeme pro zájemce stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Přímo u pensionu je parkoviště pro auta hostů i travnatý pozemek s možností hraní míčových her včetně přírodního ohniště.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: