Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Penziony » Rokytnice v Orlických horách » Penzion Nad Rokytenkou - Orlické hory
A1908

Penzion Nad Rokytenkou - Orlické hory

  • Penzion Nad Rokytenkou - Orlické hory
  • Penzion Nad Rokytenkou - Orlické hory 2
  • Penzion Nad Rokytenkou - Orlické hory 3
  • Penzion Nad Rokytenkou - Orlické hory 4
  • Penzion Nad Rokytenkou - Orlické hory 5

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Orlické hory
Adresa: Rokytnice v Orlických horách č.p. 375, Rokytnice v Orlických horách
Telefon 1: +420 602 467 120
Telefon 2: +420 494 323 614
Web: http://www.nadrokytenkou.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:16

Penzion Nad Rokytenkou, který vznikl citlivým přebudováním původní horské chalupy z roku 1853, se nachází v samém nitru Orlických hor v Rokytnici v Orlických horách - místní části Horní Rokytnice. Penzion poskytuje výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, v létě koupání ve vyhřívaném bazénu, v zimě lyžování na vlastním svahu nebo v blízkých lyžařských střediscích. Penzion se nachází v nadmořské výšce 713 m.n.m. a je situován na místě, ze kterého se nabízí nádherný pohled do údolí říčky Rokytenky a na vrch Zakletý ( 990 m.n.m.). Objekt je celoročně dostupný automobilem. Sjezdové a běžecké lyžařské centrum Říčky (3 km) je dostupné mimo jiné ski-busem ze zastávky pod penzionem (300 m).
V penzionu poskytujeme ubytovací služby pro veřejnost a zpravidla jej pronajímáme jako celek. Příjemné a čisté prostředí s nadstandardní úrovní vybavení nabízí ubytování s kapacitou 16 –ti lůžek a až 4 přistýlek na 5-ti pokojích v patře. V přízemí se nachází prostorné a stylově zařízené společenské zázemí. Vytápění objektu je ústřední elektroakumulační v kombinaci s možností topení dřevem v kachlových a krbových kamnech. Samozřejmostí je bezplatné parkování pro hosty na vlastním parkovišti penzionu. Prostředí je vhodné jak pro rodinnou i individuální rekreaci, skupinové a firemní pobyty, semináře, školící kurzy, podnikové a rodinné oslavy, svatby, soustředění sportovců, rekreaci s dětmi apod.

V těsné blízkosti penzionu jsou vedeny upravované lyžařské stopy a cyklotrasy. Pro milovníky zimních sportů jsou dostupná lyžařská střediska v Říčkách, Bartošovicích, Zdobnici, Deštném nebo Mladkově. Poloha penzionu je ideální pro pěší turistiku, výlety do hor, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování. Penzion má vlastní travnaté hřiště pro volejbal nebo nohejbal. Tenisové kurty jsou k dispozici rovněž v Rokytnici v Orlických horách.


V penzionu je zřízen WIFI ADSL free spot internet pro ubytované zdarma !!!Přijeďte si aktivně odpočinout do Orlických hor !

Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: