Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Penziony » Nový Šaldorf-Sedlešovice » Váš sklep
A1042

Váš sklep

  • Váš sklep
  • Váš sklep 2
  • Váš sklep 3
  • Váš sklep 4
  • Váš sklep 5
  • Váš sklep 6

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Podyjí, Lednicko-valtický areál
Adresa: Nový Šaldorf 76/S, korespondenční Sedlešovice 199, 67181, Nový Šaldorf-Sedlešovice
Mobil 1: +420 608 768 168
Mobil 2: +420 777 575 634
Web: http://www.vassklep.cz
E-mail: email
Počet lůžek:16

Penzion VÁŠ SKLEP není tak docela obyčejným penzionem. Liší se od ostatních tím, že leží poblíž města Znojma a přitom ve zcela poklidném prostředí neobyčejné a proslulé historické lokality Modrých sklepů Nový Šaldorf. Dává bezprostřední přístup ke všem kulturním a historickým zajímavostem znojemska a také k turistickým a cyklistickým stezkám. Zařízen je v selském stylu, který mu přidává na romantičnosti. Jakoby se zde zastavil čas a vy můžete pokojně relaxovat a vnímat krásné okolí. Atmosféra je prosycena historickým duchem. Není ani mnoho vinných sklepů, kde uvidíte nevšední metodu hloubení v pískovci v gotickém stylu. Určitý komfort tu však od těch dob minulých samozřejmě je. Všechny pokoje a hygienické zázemí snese nejpřísnější měřítka. V koupelnách naleznete přírodní kosmetiku, která je šetrná k přírodě. Majitelé používají takové výrobky i pro samotný úklid celých prostor. Třídění odpadu patří k naplňení současných hygienických trendů.
VÁŠ SKLEP a jeho penzion poskytne ubytování pro 16 osobám. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkovém, 2 třílůžkových a 2 čtyřlůžkových pokojích. Pro vaše miminka umožňujeme přespání v dětské postýlce - na objednávku. Pro větší skupiny zajistíme ubytování v blízkém okolí, do 500 m.
VÁŠ SKLEP má dvě 40-ti metrové pískovcové chodby, z nichž jedna slouží k výrobě a degustaci vín a druhá k uskladnění vín v cihlových kójích. Pro ARCHIVACI a dobré zrání vína je nezbytné jeho správné uskladnění. Stálá teplota je zaručena pískovcovým podložím a celoročně se pohybuje okolo 10°C, neboť VÁŠ SKLEP je vyhlouben až 16 m pod zemským povrchem. Kapacita kójí je nad 200 lahví a jsou opatřeny kovanou mříží k uzamčení. Výhodou pro nájemce je zaručena 10% sleva na služby Vašeho sklepa (pronájem sklepa pro soukromé akce, ubytování).
Majitelé nabízejí posezení při vybraných pokrmech a vínech, speciality připravené na rožni a v udírně, pravé moravské hody (slow food), orientální gastronomické lahůdky, příprava rautů a exkluzivních menu, zásady snoubení vín a pokrmů, přednášky a ochutnávky různých vinařství z moravských i rakouských viničních tratí.

Nabídka služeb v okolí: