Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Penziony » Znojmo » Penzion U Hrádku ****
A50

Penzion U Hrádku ****

  • Penzion U Hrádku ****
  • Penzion U Hrádku **** 2
  • Penzion U Hrádku **** 3
  • Penzion U Hrádku **** 4
  • Penzion U Hrádku **** 5
  • Penzion U Hrádku **** 6
  • Penzion U Hrádku **** 7
  • Penzion U Hrádku **** 8
  • Penzion U Hrádku **** 9
  • Penzion U Hrádku **** 10

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Podyjí, Lednicko-valtický areál
Adresa: Lukov 25 Znojmo, Znojmo
Telefon 1: +420 603 757 990
Mobil 1: +420 603 757 990
Web: http://www.penzionuhradku.cz
E-mail: email
Počet lůžek:25

Penzion U Hrádku ***+ Vám nabízí komfortní ubytování v hotelových pokojích v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu,romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou,víkendový nebo pracovní pobyt.Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole,ovocné aleje,kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí. Cykloturistická stezka „ Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem – výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.
Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí , vlastním sociálním zázemím s fénem , trezorem , televizorem (některé pokoje mají LCD televizor) s digitálním vysíláním ,dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi) v celém areálu penzionu. Pro Vaše absolutní pohodlí zajišťujeme pokojový servis v denním intervalu.Rádi Vám zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu, vaničku nebo třeba i DVD přehrávač. A nemáte-li sebou Váš notebook můžete využít možnosti připojení k internetu našem volně přístupném počítač v restauraci penzionu.Penzion mimo jiné splňuje přísná kritéria několika certifikací ,které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb. Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vím umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití.
Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky a pískoviště. V restauraci penzionu je k dispozici dostatečný počet dětských židliček. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu (bez poplatku) a zaručuje Vám dokonalý přehled o dění v okolí Vašeho čtyřkolového miláčka. Vaše kola nebo motorku je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti. Vaši bezpečnost během ubytování chrání protipožární bezpečnostní systém.

Nabídka služeb v okolí: