Českem s námi » Ubytování » Polabí » Penziony » Kokořín » Malba - školící a rekreační středisko u hradu Kokořín
A4738

Malba - školící a rekreační středisko u hradu Kokořín

Malba - školící a rekreační středisko u hradu Kokořín

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Polabí
Adresa: Kokořínský důl 38, Kokořín
Mobil 1: +420 603 461 723
Web: http://www.kokorin.cz/malba
E-mail: email
Počet lůžek:28

Penzion Malba je rekreační a školící zařízení s celoročním provozem po celkové rekonstrukci.
Celé zařízení je rozděleno do dvou budov, větší pokojové a menší stravovací a školící.
Celková ubytovací kapacita penzionu je 28 lůžek v 10 pokojích. Každý pokoj má k dispozici vlastní koupelnu se sprchou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva. Složení pokojů je následující: 3 pokoje jsou čtyřlůžkové, 2 třílůžkové a 5 dvoulůžkových. Kapacita školicí místnosti je max. 30 osob a nachází se v patře nad sálem. Uspořádání místnosti je variabilní a standardně je připraveno do tvaru písmené U.
Dle přání zákazníka lze místnost vybavit didaktickou technikou jako je dataprojektor, videoprojektor, diaprojektor, videorekordér, DVD přehrávač, ozvučovací technika či flipcharty.
Součástí penzionu je také sál, ve kterém je možné pořádat různé společenské akce. Sál má kapacitu cca 60 míst a je v něm umístěn bar s přiléhajícím kuchyňským provozem, který je schopen na objednávku zajistit požadovaný rozsah stravování.
Parkování je zajištěno na pozemku penzionu. V těsné blízkosti je rovněž umístěno venkovní posezení pro naše hosty s ohništěm a grilem. Pro ubytované cyklisty je zde možnost bezpečné úschovy jejich kol ve vestibulu penzionu nebo ve sklepě přístupném pouze s personálem.
Okolí penzionu je z jedné strany ohraničeno pískovcovými skalami a z druhé strany se nám naskýtá nádherný výhled na údolí a rybník Kačírek.
Nabídka služeb v okolí: