Českem s námi » Ubytování » Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy » Penziony » Frenštát pod Radhoštěm » Liščí mlýn - chatová osada a penzion
A303

Liščí mlýn - chatová osada a penzion

  • Liščí mlýn - chatová osada a penzion
  • Liščí mlýn - chatová osada a penzion 2
  • Liščí mlýn - chatová osada a penzion 3
  • Liščí mlýn - chatová osada a penzion 4
  • Liščí mlýn - chatová osada a penzion 5
  • Liščí mlýn - chatová osada a penzion 6

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy
Adresa: Bystré 664, 744 01 Frenštát p. R, Frenštát pod Radhoštěm
Telefon 1: +420 721 578 824
Mobil 1: +420 721 578 824
Web: http://www.liscimlyn.cz
E-mail: email
Počet lůžek:74

Chatová osada a penzion Liščí mlýn se nachází na okraji města Frenštát p.R., ležícího na úbočí známého Radhoště (1129 m n.m.) Vrchol Radhoště a Pustevny patří mezi nejoblíbenější výletní místa Beskyd. Sedačková lanová dráha je v provozu celoročně a dopravuje turisty z Ráztoky až na Pustevny. Rekreační areál Liščí mlýn, kterým protéká potok „Bystré“, je vzdálen od náměstí 1,5, od Ráztoky 4km. Z Frenštátu p.R. (aquapark) je necelých 10km do Rožnova p.R. (skanzen lidové architektury), 12km do Kopřivnice (Muzeum automobilů), 15km do malebného Štramberka, na hrad Hukvaldy atd.
Chaty
6 chat je rozděleno na 2 poloviny, z nichž každá má pokoj s 5 lůžky, umývadlo a WC. Chaty jsou turistické kategorie, s elektrickým přímotopem, celoročně využívané. Centrální s prchy a další WC jsou v bezprostřední blízkosti chat.

Penzion
3 pokoje (2 čtyřlůžkové s umývadlem a teplou vodou, 1 šestilůžkový) se společným sociálním zařízením na patře, všechny vybaveny BTV, k dispozici kuchyňka (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, toustovač, kávovar, nádobí)
Nabídka služeb v okolí: