Českem s námi » Ubytování » Praha » Penziony » Praha 14 » Penzion a Restaurace Šimanda
A2861

Penzion a Restaurace Šimanda

  • Penzion a Restaurace Šimanda
  • Penzion a Restaurace Šimanda 2
  • Penzion a Restaurace Šimanda 3
  • Penzion a Restaurace Šimanda 4
  • Penzion a Restaurace Šimanda 5
  • Penzion a Restaurace Šimanda 6
  • Penzion a Restaurace Šimanda 7
  • Penzion a Restaurace Šimanda 8
  • Penzion a Restaurace Šimanda 9
  • Penzion a Restaurace Šimanda 10

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Praha
Adresa: Šimanovská 47, Praha 14
Telefon 1: +420 222 233 999
Web: http://www.simanda.cz
E-mail: email
Počet lůžek:27

Nově zrekonstruovaný a zařízený Penzion Šimanda Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu v klidné, vilové části Prahy 9- Kyje ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Ve většině pokojů jsou k dispozici také přistýlky.
Levné ubytování v Penzionu Šimanda Vám poskytuje na každém pokoji vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo),na patře společnou kuchyňku, Wi-Fi a TV zdarma a také pevný internet v recepci zdarma. K většině pokojů patří balkon s nádherným výhledem na Kyjský rybník.
Levné a výhodné skupinové ubytování, krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro firmy i jednotlivce, školy, sportovce i skupiny. Parkoviště vlastní u penzionu zdarma.
Bezproblémová doprava ze stanice metra B Rajská zahrada, přímo na vlakové zastávce Kyje- 10 min do centra, 5 minut od ulice Chlumecká- výpadovka na Mladou Boleslav.

Veškerá občanská vybavenost v místě, nákupní a zábavní středisko CENTRUM ČERNÝ MOST ( 3000m), v blízkosti kino, sportoviště, plavecký bazén, golfová hřiště, možnost rybaření přímo u penzionu.

Ve všech pokojích a společných prostorách penzionu platí zákaz kouření (kouření je možné v restauraci).

Naše restaurace s kapacitou 42 míst vám nabídne širokou nabídku nápojů, točených piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu.
Pro sportovní fanoušky máme připravené dvě lcd televize se sportovními programy s možností si vsadit na jakékoli utkání přímo v prostorách penzionu - SYNOTtip.
V letních měsících se můžete kochat pohledem na kyjský rybník přímo z venkovní zahrádky s lávovým grilem, na kterém vám každou vaši chycenou rybu připravíme. Snídani v ceně 70,-Kč si můžete přiobjednat při příjezdu v recepci.

Dále se v objektu penzionu nachází multifunkční sál pro kulturní, společenské i firemní akce, oslavy, svatební hostiny a plesy.
Nabídka služeb v okolí: