Českem s námi » Ubytování » Praha » Penziony » Praha » Penzion SPRINT
A1992

Penzion SPRINT

  • Penzion SPRINT
  • Penzion SPRINT 2
  • Penzion SPRINT 3
  • Penzion SPRINT 4
  • Penzion SPRINT 5

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Praha
Adresa: Cukrovarnická 64, Praha
Telefon 1: +420 233 344 871
Mobil 1: +420 602 644 488
Web: http://penzion-sprint.hotel.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:50

Rodinný penzion pouze 20 min. pěšky od Pražského hradu a čtyři stanice tramvají od metra. Příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme jedno, dvou a třílůžkové pokoje s vlastní soc. zařízením ( sprcha,WC ) TV, nejlevnější pokoje mají koupelnu společnou na patře. Recepce je otevřena non - stop. Snídaně dle výběru hostů podáváme na pokoj v jimi určenou hodinu, či jsou formou švédského stolu. Nápoje jsou zdarma. Vedle penzionu je restaurace s tradičními českými jídly, otevřená do 23:00. Pro hosty nabízíme internet zdarma, možnost celodenního stravování, recepci, bar s alko a nealko nápoji, drobným občerstvením, suvenýry, domácí a zahraniční tisk, v hale je nápojovým automat. Psi jsou bez poplatku.
Rádi Vás přivítáme v klidné diplomatické čtvrti Střešovic, pouze 15 min autem od letiště. Parkování je přímo před penzionem,bezpečné, bez problémů, za menší poplatek Vám zajistíme garáž. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Okolí :
Penzion leží v klidné diplomatické čtvrti. Před penzionem je v případě hezkého počasí příjemé posezení. Na Pražský hrad se hosté dostanou příjemnou procházkou vilovou čtvrtí a historickou částí města zvanou Nový Svět. Z nejbližší zastávky Baterie (tram.č.18) je to do centra (zastávka tram. či metra Staroměstská) 13 min.
Nabídka služeb v okolí: