Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Penziony » Beroun » Penzion Panorama
A4411

Penzion Panorama

Penzion Panorama

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy
Adresa: Pod kapličkou 1520, 266 01 Beroun, Beroun
Telefon 1: +420 311 622 054
Web: http://www.sweb.cz/penzion-panorama
E-mail: email
Počet lůžek:10

Penzion je umístěn na severní části města uprostřed kopce na okraji Berouna v klidné vilové čtvrti v blízkosti lesa. Z penzionu je výhled na celé město a daleké okolí až ke golfovému hřišti nad Karlštejnem. V blízkosti penzionu je stanice městské autobusové dopravy a restaurace (200 metrů), prodejna potravin (300 metrů), stanice meziměstské autobusové dopravy (1 km) s častým spojením do Prahy, železnice (1,5 km).
Ve městě je možnost širokého sportovního vyžití včetně otevřeného bazénu (druhé koupaliště 5 km od penzionu), tenisových kurtů s letním provozem, několika fotbalovými stadióny, hřiště s umělým povrchem, fit-centry a zimním stadiónem.
Lokalita města uprostřed Středních Čech dává neomezenou možnost turistických výletů do okolí: hrad Karlštejn je vzdálen 15 minut, Křivoklát 30 minut, hrady Točník a Žebrák 20 minut, Koněpruské jeskyně 15 minut, zámek Kozel 45 minut, vodní nádrž Orlík 1 hodinu apod. Spojení do hlavního města Prahy je možné ke stanici metra autobusem či vlakem každou hodinu. Možnost zprostředkovat zapůjčení horských kol k výletům v nejbližším okolí.
V samotném městě je ve starobylém centru mezi dvěma branami místní muzeum, nedaleko od něho je městský lesopark se známou rozhlednou, v roce 2000 otevřeným medvědáriem s třemi zvířaty a dětskými hřišti.
Nabídka služeb v okolí: