Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Penziony » Kamýk nad Vltavou » Penzion Kamejk
A607

Penzion Kamejk

Penzion Kamejk

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy
Adresa: Kamýk nad Vltavou č.p. 217, 262 63, Kamýk nad Vltavou
Mobil 1: +420 724 468 222
Web: http://www.penzion-kamejk.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:20

Penzion Kamejk se nachází na pravém břehu řeky Vltavy nad obcí Kamýk nad Vltavou. Ze slunné terasy našeho penzionu budete mít vltavské údolí spolu s vesničkou jako na dlani.
Ubytovat se u nás můžete v některém ze 7 pokojů tj. 1xjednolůžkový,
2x 2lůžkový, 2x 3lůžkový a 1x suite čtyřlůžkový a 1x suite pětilůžkový. Pro děti do 3-let zapůjčíme dětskou postýlku zdarma. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zázemí (sprcha, umyvadlo, WC). Další vybavení pokojů: TV, bezdrátové připojení na internet - WIFI, za poplatek zapůjčení miniledničky na pokoj.

Parkoviště je přímo u objektu, jehož součástí je i prostorná zahrada. Parkoviště je pro hosty zdarma.Travnatý prostor pro opalování a místo pro posezení přímo u bazénu. V zahradě je dřevěná pergola - letní posezení s možností grilování - pro ubytované hosty.

Prostředí restaurace je také vhodné pro menší rodinné oslavy, firemní večírky, oslavu Silvestra apod. K restauraci patří krásná a slunná venkovní terasa, kde můžete posedět a odkud budete mít vesničku Kamýk nad Vltavou jako na dlani. V letních měsících (při hezkém počasí) Vám po domluvě rádi připravíme snídani na terase.

V nedalekém okolí (cca 4 km) je možné domluvit projížďky na koni. V okolí je také množství kulturních památek (hrady,zámky, rozhledny, Hornické muzeum, skanzen)
Nabídka služeb v okolí: