Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Penziony » Obořiště » Penzion Nový Rybník
A1126

Penzion Nový Rybník

Penzion Nový Rybník

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy
Adresa: Průmyslová 1665, 263 01 Dobříš, Obořiště, Obořiště
Telefon 1: +420 318 523 562
Mobil 1: +420 724 858 626
Web: http://www.novyrybnik.com
E-mail: email
Počet lůžek:50

Všichni jste srdečně vítáni v našem penzionu a restauraci Nový rybník v obci Obořiště. Zrekonstruovaná původní stará rybářská bašta nabízí celkovou kapacitu ubytování 50 lůžek v 1 dvou a 12 čtyřlůžkových pokojích.

Přijeďte a strávíte u nás klidnou rodinnou dovolenou s možností sportovního vyžití a výletů do nejatraktivnějších míst Středočeského kraje.
Na dosah cca 3km je město Dobříš proslulé zámkem a překrásným zámeckým parkem. Pouze o 2km dál se nachází Strž, sídlo Karla Čapka.
Okolí obce Obořiště, stejně jako celé Brdy jsou téměř celoročně lákadlem k výletům, rekreaci, kratším či delším procházkám. Okolní lesy jsou dlouhodobě vyhledávaným rájem pro houbaře, turisty, cyklisty a milovníky přírody.

K výletům a toulkám je možno využít přehledně značených turistických a cyklistických stezek, nebo můžete navštívit některou z nedalekých kulturních a přírodních památek.

Ať už Vás do našeho penzionu zavedou cesty ve chvílích Vašeho volna nebo budete projíždět pracovně, zastavte se u nás, ať už na krátké občerstvení, oběd nebo nocleh. Přijďte si navečer s přáteli posedět do naší restaurace a odreagovat se od všedních problémů.
Nabídka služeb v okolí: