Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Penziony » Otročiněves » Village House Centre
A2191

Village House Centre

  • Village House Centre
  • Village House Centre 2
  • Village House Centre 3
  • Village House Centre 4
  • Village House Centre 5
  • Village House Centre 6
  • Village House Centre 7
  • Village House Centre 8
  • Village House Centre 9

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy
Adresa: Otročiněves 32, 267 03 Hudlice, Otročiněves
Telefon 1: +420 311 693 687
Mobil 1: +420 606 688 978
Web: http://www.villagehouse.cz
E-mail: email
Počet lůžek:10

Village House je luxusní rodinný penzion, nacházející se uprostřed málo známé křivoklátské krajiny, pouhých 40 km západně od Prahy (30 min. autem z letiště). Je to nově zrekonstruovaná vesnická usedlost, která nabízí naprosté soukromí, atmosféru relaxace, a perfektní servis se vším moderním komfortem pro náročné hosty.

Architekti, AIDesign, sesterská firma londýnského studia Evy Jiřičné, která rekonstrukci prováděla, se vyznačuje použitím novátorských prvků a vysokého standardu ubytování. Nabízíme bytování v pěti pokojích s příslušenstvím v nově upraveném půdním prostoru: je zde předpokoj pro posezení, 4 dvoulůžkové pokoje (jeden de-luxe a jeden s dvěmi lůžky), + 1 jednolůžkový pokoj. Všechny pokoje mají možnost internetového připojení a samoobslužné přípravy čaje či kávy.

V přízemí budovy se nachází vstupní hala, jídelna a velká společenská místnost s původní klenbou a otevřeným krbem. Tři velká Francouzská okna se otvírají na soukromý dvůr, který je možné v létě využít k posezení ve stínu staré vrby. V zimním období vás přiláká teplo krbu, a posezení v pohodlných křeslech, kdy se můžete ponořit do četby v angličtině z naší rozsáhlé knihovny.

Village House se vyznačuje prvotřídní kvalitou a nabízí klid pro ty, kteří hledají únik od stresu každodenního života. Specializujeme se na firemní akce a manažerské pobyty, profesní semináře a tréninky, či mini konference. Je zde ideální prostředí pro soukromé oslavy a společenské večírky, či setkání podnikatelských subjektů se svými klienty. Turistické vyžití zahrnuje jízdu na kole (kola jsou bezplatně k dispozici), tenis, jízdu na koních, či golf na nedalekém golfovém hřišti Karlštejn. Poradíme vám kam se můžete vydat na vycházky a turistické okruhy s osobním průvodcem. Nabízíme kurzy meditace, jogy, poezie a literatury, či intenzivní kurzy angličtiny pro podnikatele.

Obec Otročiněves, blízko Berouna, se nachází v chráněné oblasti Křivoklátska, která je známá svou přírodní krásou, a kde najdete mnoho známých i méně známých hradů a zámků, včetně keltského hradiště dosažitelného pěšky.
Nabídka služeb v okolí: