Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Penziony » Luhačovice » Vila Taťána
A4189

Vila Taťána

Vila Taťána

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Slovácko, Zlínsko
Adresa: Dr. Veselého 302, 763 26, Luhačovice
Mobil 1: +420 603 325 190
Web: http://www.ubytovani-rekreace.cz/luhacovice
E-mail: email
Počet lůžek:17

Nabízíme ubytování ve vile Taťána, která se nachází v pěší zóně v samém centru Lázní Luhačovice. K dispozici je osm dvoulůžkových a jeden jednolůžkový pokoj. V domě můžete využít i relaxačně masážního studia IVA.
Lázně Luhačovice
Město Luhačovice leží v jihovýchodní části České republiky, v okrese Zlín. Jsou to největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.

Na území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochloridosodných kyselek a jeden sirný pramen. Každou hodinu se zde na povrch dostává 15 tisíc litrů minerální vody, obsahující velké množství rozpuštěných minerálních látek, zejména sodík, vápník, hořčík, chlór, bróm, jód, kyselinu uhličitou, rozpuštěný oxid uhličitý. Teplota vyvěrající vody se pohybuje mezi 10 – 12°C. Nejznámější prameny, tvořící často cíl mnoha vycházek a povinnou zastávku lázeňských hostů, jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a Sv. Josefa.
Nabídka služeb v okolí: