Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Penziony » Luhačovice » Villa Marion
A573

Villa Marion

Villa Marion

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Slovácko, Zlínsko
Adresa: Solné 515, Luhačovice
Telefon 1: +420 577 133 898
Mobil 1: +420 602 156 848
Web: http://www.villamarion.cz
E-mail: email
Počet lůžek:20

Rádi Vás přivítáme v malebném prostředí Luhačovic. Tradice tohoto nádherného lázeňského města sahá na počátek minulého století, dnes jsou Luhačovice největšími moravskými lázněmi. Hosté je vyhledávají pro jejich velmi klidnou atmosféru, v níž vychutnávají širokou nabídku zařízení pro léčbu, pestrý kulturní život a dobré podmínky pro sportovní vyžití.

Villa Marion byla zrekonstruována v roce 2003, s ohledem na maximální pohodlí hostů. Nabízí Vám luxusní ubytování v centru Luhačovic, nedaleko lázeňské kolonády. Celková kapacita je 20 lůžek v šesti velmi prostorných, nadstandardně vybavených apartmánech. Jeden z apartmánů je bezbariérový. Jednotlivé apartmány mají samostatnou ložnici, obývací pokoj s možností komfortní přistýlky, jídelnu a koupelnu s toaletou. Součástí vybavení je trezor, televize se satelitním přijímačem, internet ,rádio a telefon. V jídelně s kuchyňským koutem je k dispozici lednice, dvouplotýnková sklokeramická deska, rychlovarná konvice a sada jídelního a kuchyňského nádobí.

Ve vile Marion najdete příjemné posezení na terase, útulnou jídelnu s barem , s kapacitou 20 míst, kde lze uspořádat menší oslavy, školení nebo firemní prezentace.

Každý apartmán je vybaven nouzovou signalizací s možností přivolání pomoci v případě ohrožení zdraví hosta. Samozřejmostí jsou požární čidla , kódování apartmánů a bezpečnostní kamerový systém, snímající okolí vily a parkoviště.

Pro naše hosty zajišťujeme pestrý program. V nabídce jsou kulturní, sportovní, ale i lázeňské aktivity, přizpůsobené individuálním potřebám hostů.

Majitelem vily Marion je společnost KKS, spol. s r.o., se sídlem ve Zlíně, zabývající se úspěšně více než 20 let, stavební činností.

Naším přáním je Vaše pohodlí a spokojenost.
Nabídka služeb v okolí: