Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Penziony » Starý Hrozenkov » Penzion Patrik Mikulčin Vrch
A472

Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Slovácko, Zlínsko
Adresa: Vápenice 65, Starý Hrozenkov
Telefon 1: +420 572 646 946
Web: http://mikulcinvrch.cz
E-mail: email
Počet lůžek:28

Penzion Mikulčin Vrch se nachází na samotě u lesa, v CHKO Bílé Karpaty v n. v. 799m. Je situován na vrcholu kopce s krásným výhledem do Bošácké doliny a na kopce Bílých Karpat.
Do regionu je dobré dopravní spojení. Autobusy vyjíždějí z Prahy, Brna nebo Olomouce. Vlaky přijíždějí po tratích od Břeclavi, Přerova, Brna nebo Trenčanských Teplic. Autem lze přijet po silnici E-50 Brno - hraniční přechod Starý Hrozenkov-Trenčín. Odbočka 4km před hraničním přechodem směrem na Mikulčin Vrch, dále po místní komunikaci další 4km. Cyklisté mohou přijet po dálkové cyklotrase Jeseník-Břeclav.V nově vybudovaném objektu se nachází 5 prostorných apartmánů s nádherným výhledem do Bošácké doliny, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů ,a také 2 dvoulůžkové pokoje s příslušentvím.
V přízemí se nachází restaurační část, denní bar a meeting room. Pro volný čas je k dispozici relaxační centrum se saunou a whirlpoolem. Na zahradě je možné využívat venkovní vyhřívaný bazén, zahrát si stolní tenis nebo jenom odpočívat na slunné terase se skvělým výhledem.
V zimě můžete lyžovat na sjezdovkách 50m od penzionu. K dispozici jsou tři sjezdovky, každá o délce asi 800m.
Pro ubytování slouží také zrekonstruované chatky, které se nachází do 50 m od Penzionu.
Celý objekt penzionu je pokryt WiFi bezdrátovým připojením k Internetu. V kombinaci s meeting roomem vybaveným projekční technikou, je penzion ideálním místem pro konání seminářů a obchodních jednání.
Nabídka služeb v okolí: