Českem s námi » Ubytování » Šumava » Penziony » Horská Kvilda » Hones
A3704

Hones

Hones

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Horská Kvilda 69, Horská Kvilda
Telefon 1: +420 388 435 810
E-mail: email
Počet lůžek:20

Plánujete dovolenou a přejete si ji strávit uprostřed nádherné přírody, daleko od ruchu měst? Přijeďte k nám! Pension Hones se nachází v samotném srdci Národního parku Šumava. A protože stojí na okraji Horské Kvildy, trochu stranou od hlavní silnice, může vám nabídnout opravdový klid a soukromí, plus jedinečný výhled na nádhernou horskou planinu s roztroušenými staveními a okolní kopce s dominantním vrcholem Antýglu.

Rodinný pension Hones je nově renovovaný a nabízí ubytování pro 20 osob. Díky nižší ubytovací kapacitě si náš pension uchovává osobnější charakter a umožňuje individuálnější přístup k hostům. Pokoje jsou dvoulůžkové a všechny mají svoje vlastní sociální zařízení a sprchový kout. Nejen z důvodu požární bezpečnosti je celý objekt penzionu nekuřácký.

Pension Hones má výhodnou polohu pro pěší turistiku, výlety na kolech nebo v zimě na běžkách. Zároveň je to výborné místo pro rodinnou dovolenou.

Náš pension je vhodným místem pro pořádání seminářů a školení. Budeme rovněž velmi potěšeni, když si náš pension vyberete pro svoji svatební hostinu, nebo jinou oslavu

Pension Hones poskytuje ubytování až pro 20 osob. Všechny pokoje jsou čisté a světlé, zařízené jednoduchým, novým nábytkem. Z okna pokoje se Vám naskytne krásný výhled na romantické údolí horského potoka a protilehlé lesy a kopce.

Pokoje jsou dvoulůžkové, s možností přistýlky. Ke každému pokoji náleží nově zrekonstruované sociální zařízení a sprchový kout.

Pro jistotu dodáváme, že v celé budově platí přísný zákaz kouření a že neposkytujeme ubytování pro domácí zvířata.

Volné termíny

Přehled volných termínu v pensionu Hones není momentálně dostupný. Obraťte se, prosím, přímo na pension Hones e-mailem nebo telefonicky.

Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: