Českem s námi » Ubytování » Šumava » Penziony » Kvilda » U Karla
A964

U Karla

  • U Karla
  • U Karla 2
  • U Karla 3
  • U Karla 4
  • U Karla 5

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Nové Hutě 6, Kvilda
Telefon 1: +420 388 434 116
Mobil 1: +420 602 125 127
Web: http://www.ukarla.cz
E-mail: email
Počet lůžek:42

Vítejte na Šumavě

Penzion "U Karla" nekuřácký penzion v obci Nové Hutě se nachází v centrální části Šumavy na rozhraní Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 1080 m.
Zdejší krásné a zachovalé přírodní prostředí poskytuje velké možnosti k zimní a letní rekreaci. Letní období láká návštěvníky k výletům do blízkého, ale i vzdálenějšího okolí, sběru hub a lesních plodů. V zimě je k dispozici velké množství stále udržovaných vleků a široký výběr běžeckých tratí různých náročností. Celoroční ubytování nabízíme ve dvou, tří, a čtyř standardně vybavených pokojích. V rámci ubytovacích služeb je možno využívat restauraci s barem, kolárnu, lyžárnu, zpevněné parkoviště, hřiště, dětské hřiště, venkovní posezení a ohiště. V letní sezóně je možno na hřišti hrát fotbal, nohejbal, volejbal a další míčové hry. Síť a míč jsou k dispozici.
Stravování zajišťujeme formou plné penze i polopenze. Nabízíme českou kuchyni i krajové speciality, podáváme v bohatém výběru alkoholické i nealkoholické nápoje. Po předchozí dohodě Vám zajistíme zvláštní gastronomické a společenské akce.
Zdarma možnost připojení k intermetu.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: