Českem s námi » Ubytování » Šumava » Penziony » Srní » Pension EFEKT No.2
A177

Pension EFEKT No.2

  • Pension EFEKT No.2
  • Pension EFEKT No.2 2
  • Pension EFEKT No.2 3
  • Pension EFEKT No.2 4
  • Pension EFEKT No.2 5
  • Pension EFEKT No.2 6
  • Pension EFEKT No.2 7
  • Pension EFEKT No.2 8
  • Pension EFEKT No.2 9

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Srní č.p.2, 341 92 Kašperské Hory, Srní
Telefon 1: +420 376 599 015
Mobil 1: +420 728 182 596
Web: http://www.pensionefekt.cz
E-mail: email
Počet lůžek:45

Pension EFEKT No.2 se nachází v obci Srní v jedné z nejkrásnějších částí NÁRODNÍHO PARKU ŠUMAVA. Přicestovat můžete autobusem, nacházíme se 60m od autobusové zastávky v Srní (linky Sušice - Borová Lada, Praha - Lenora). Trasu automobilem volte dle mapy.
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Dalším vybavením jsou kuchyňky na každém patře, dále pak společenská místnost. Stravování je možno formou snídaní. Možnost pořádání různých společenských akcí, školení a seminářů. VELKÁ SLEVA pro firemní a skupinové ubytování nad 12 osob.
V zimě ideální podmínky pro běžkaře, neboť v bezprostředním okolí se nachází velké množství bežeckých tratí a zároveň možnost sjezdového lyžování (500m lyžařský vlek). V ostatní sezoně ideální terény pro jízdu na kole, jak pro náročné cyklisty, tak pro rodiny s dětmi. Možnost pěších výletů po mnoha turisticky značených stezkách v širém okolí, poznání nejbližších míst např. Modrava, Kvilda, Antýgl. Dále se v Srní nachází prodejna potravin a pošta.


Okolí :
Pension EFEKT No2 se nachází v obci Srní v jedné z nejkrásnějších částí NÁRODNÍHO PARKU ŠUMAVA. Přicestovat můžete autobusem, nacházíme se 60m od autobusové zastávky v Srní (linky Sušice - Borová Lada, Praha - Lenora). Trasu automobilem volte dle mapy.

Tipy na výlet :
Srní+11km - Jezero LAKA Leží v nadmořské výšce 1096 m n. m. a je tedy nejvýše položené ze všech osmi šumavských jezer. Svojí plochou 2,78 ha a obvodem 870 m je nejmenší. Největší hloubka je 3,9 m.

Srní+4km - Prášilské jezero - Leží v nadmořské výšce 1080 m n.m., vzniklo tak jako ostatní šumavská jezera po ustoupení ledovce. Rozloha jezera je 3,7 ha a hloubka činí až 15 m.

2km - Naučná stezka Povydří - Naučná stezka začíná v osadě Antýgl a končí v obci Čeňkova Pila. Obě místa jsou dostupné autem i autobusem. Je 7 km dlouhá a představuje jedno z nejzajímavějších míst Šumavy. Pokorný obdiv vzbuzují kameny v korytě řeky i na úbočích srázů a divoké lesy v kaňonu. Řeka svým kouzlem oslovila množství umělců, především však Karla Klostermana.

Srní+2km - Vchynicko-tetovský kanál - Významná technická památka. Kanál pro plavení dřeva vybudovaný v letech 1799-1801.

Srní+4km - Tříjezerní slať - Rašeliniště s třemi jezírky ve výšce přes 1000m na svahu Oblíku, severovýchodně od Javoří Pily.

atd.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: