Českem s námi » Ubytování » Šumava » Penziony » Stachy » Penzion Anna - Stachy
A2698

Penzion Anna - Stachy

Penzion Anna - Stachy

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Zadov 2, Stachy
Telefon 1: +420 388 428 114
Web: http://www.zadovpenzionanna.cz
E-mail: email
Počet lůžek:34

Horský penzion Anna se nachází v čistém prostředí Národního parku Šumava v nadmořské výšce 1060 m na Churáňově. Součástí penzionu je bar a restaurace (pouze pro ubytované), společenská místnost s TV. Ubytování je poskytováno ve 2-3-4 lůžkových pokojích kompletně vybavených sociálním zařízením (ubytovecí kapacita je 34 míst). Stravování poskytováno formou polopenze: Snídaně formou bufetu, večeře jednotné jídlo (domácí kuchyně) vše ve společné jídelně.

Letní aktivity: V letních měsících možnost posezení na terase s možností grilování. K dispozici venkocní bazén, hřiště na volejbal, nohejbal, tenis. Výborné výchozí místo pro cyklo i pěší turistiku, houbaření. Koupaiště Rohanov - 15 km, rybník Ubyslav - 12 km, krytý bazén - Prachatice 35 km, Volary 10 km. Sauna, fit centrum - v blízkém okolí.
Zimní aktivity: Lyžařské vleky se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Nedaleko jsou střediska zimních sportů Zadov. Nejbližší vlek – areál Kobyla (v zimě je uměle zasněžován) je 4 minuty jízdy na lyžích přímo od našeho pensionu ANNA, poté můžete zase sjet přímo do pensionu na lyžích. Další vlek u hotelu Chuřáňov , kde je možnost večerního lyžování je vzdálen 300 m. Lanová dráha Churáňov je vzdálena 500 m od našeho pensionu. Všude v okolí jsou upravované běžecké, závodní a turistické tratě s návazností na trasy po celém NP Šumava Lyžařské středisko Nové Hutě - 8 km, Kvilda - 15 km
Autobusové spojení: přímé autobusové spojení s Prahou, Strakonicemi a Vimperkem
Vlakové spojení: Cílová stanice Vimperk, odtud dále autobusem
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: