Českem s námi » Ubytování » Šumava » Penziony » Stachy » Rodinný penzion U Horejšů
A310

Rodinný penzion U Horejšů

  • Rodinný penzion U Horejšů
  • Rodinný penzion U Horejšů 2
  • Rodinný penzion U Horejšů 3
  • Rodinný penzion U Horejšů 4
  • Rodinný penzion U Horejšů 5
  • Rodinný penzion U Horejšů 6

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Zadov 19, 38473 Stachy, Stachy
Mobil 1: +420 777 606 877
Web: http://www.sumava-zadov.cz
E-mail: email
Počet lůžek:25

Hledáte dovolenou na Šumavě?
Můžeme Vám nabídnout pobyt v penzionu U Horejšů. Kromě ubytování s vlastním soc. zař,BTV, ledničkou a kuchyňkou můžete využít naší restauraci, sport bar s bowlingem, obchod, půjčovnu a servis kol, infocentrum s internetem (WIFI) a další. Přímo od penzionu vyjíždí ekoautobus směr Kvilda, Boubín, Modrava, Železná Ruda. Ke koupání doporučujeme pěkné přírodní koupaliště vzdálené 12km nebo městskou plovárnu ve Vimperku 15km.

V našem penzionu najdete ubytování, které vás jistě uspokojí. V penzionu je osm moderně zařízených dvou a čtyř lůžkových pokojů. Najdete zde i apartmá, které mohou využít početnější rodiny. Penzion je situován jako samostatný objekt vzdálený od restaurace jen několik metrů a můžete ji využít nejen pro vaše občerstvení, ale i pro stravování, pokud nevyužijete společnou kuchyň v penzionu. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, televizí, každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprchu a WC).

Rodiče s dětma jistě uvítají naše nové dětské hřiště - houpačky, skluzavka, pískoviště, trampolína, ohniště pro táborák atd.

V našem areálu Vám jsou dále k dispozici již zmiňovaná restaurace, ale i obchod. Pro vaše sportovní vyžití můžete využít bowling bar, půjčovnu kol a v zimě lyžařský vlek se sjezdovkou a půjčovnou lyží, které se nacházejí v našem areálu.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: