Českem s námi » Ubytování » Šumava » Penziony » Železná Ruda » Alfa
A1222

Alfa

Alfa

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Pancířská 100, Železná Ruda
Mobil 1: +420 605 923 003
Web: http://www.sweb.cz/pensionalfa
E-mail: email
Počet lůžek:70

Nově zrekonstruovaný rodinný pension ALFA najdete v klidném prostředí nedaleko centra Železné Rudy. Pension má velmi výhodnou polohu, je vzdálen cca 400 metrů od žel. stanice Železná Ruda - město a cca 100 metrů od sjezdovky TJ Prazdroj (nad nádražím) spojené s lyžařským areálem Belveder. Z oken pensionu se naskýtá romantický výhled do železnorudské kotliny a na její vrcholy - Velký Javor (1456 m.n.m.), Jezerní horu (1343 m.n.m.) a Špičák (1202 m.n.m.).

Nabízíme Vám ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha nebo WC+vířivá vana) a ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením pro 2 pokoje (WC, umyvadlo a sprcha) a v apartmánu (2 dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC a vířivou vanou a kuchyňka). Kapacita pensionu je 70 lůžek. K dispozici je vlastní parkoviště, lyžárna, kolárna, jídelna a společná kuchyňka. Stravování je možné formou snídaně, polopenze nebo pro školní akce a školení též formou plné penze. Pension je vhodný pro rodinnou rekreaci, školení, soustředění, semináře, jazykové kurzy, dětské ozdravné pobyty, školy v přírodě, školní výlety a lyžařské kurzy. Specialitou pensionu je vybavení vhodné pro alergiky. Pension má nově vybudovanou terasu se zahradním grilem, v současné době se dokončuje sauna s vířivým bazénem.

V dosahu pensionu je krytý bazén, sauna, masáže, tenisové kurty, bowling a squash. Centrum města vzdálené cca 400 metrů nabízí kompletní paletu služeb jako například půjčovny a servisy kol a lyží, prodejny potravin a drogerie s každodenním prodejem včetně sobot a nedělí, množství restaurací a cukráren, pobočky ČSOB a České spořitelny, směnárny, internetové kavárny, diskotéku, casina a sázkovou kancelář, ordinace dětských a praktických lékařů, lékárny. V zimním období nabízí Železná Ruda a její okolí vynikající podmínky pro sjezdové lyžování (7 lyžařských areálů) a desítky kilometrů udržovaných běžeckých tratí. Letní období pak skýtá skvělé příležitosti pro pěší turistiku a cykloturistiku (cca 50 kilometrů nových cyklostezek) v krajině, která je společně s Bavorským lesem nazývána "zelenou střechou Evropy".
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: