Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Penziony » Nová Cerekev » Penzion Myslov
A1882

Penzion Myslov

  • Penzion Myslov
  • Penzion Myslov 2
  • Penzion Myslov 3
  • Penzion Myslov 4
  • Penzion Myslov 5
  • Penzion Myslov 6
  • Penzion Myslov 7
  • Penzion Myslov 8
  • Penzion Myslov 9
  • Penzion Myslov 10

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Vysočina
Adresa: Myslov 1, Nová Cerekev
Telefon 1: +420 565 394 373
Mobil 1: +420 602 490 657
Mobil 2: +420 724 914 969
Web: http://www.penzion-myslov.webnode.cz
E-mail: email
Počet lůžek:30

Rodinný penzion s agroturistikou v Myslově leží v malé vesničce na Vysočině, uprostřed lesů s množstvím rybníčků, luk, polí a krásných míst, odkud je kouzelný výhled a kde se bude každý milovník přírodních krás cítit dobře. Okolní krajina je vhodná pro cykloturistiku (řada cyklostezek a silniček a cest vhodných pro cyklisty), pro pěší turistiku, rybaření, houbaření, koupání, k dispozici máme dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou, houpačkou, lezeckou stěnou i víceúčelové hřiště na míčové a jiné hry, v zimě lze využít nedalekou sjezdovku, terén pro běžkování a vyzkoušet bruslení na zamrzlém rybníku.
V blízkosti Myslova leží město Pelhřimov, město rekordů a kuriozit, kde se můžete projít po Stezce po stavebních slozích, navštívit Muzeum strašidel a množství dalších památek. Nedaleko se nachází Hrad Kámen s Muzeem jednostopých motorových, Židovská synagoga a barokní kostel T. Canterburského v Nové Cerekvi, zámky v Kamenici nad Lipou, Žirovnici, Jindřichově Hradci …
K zapůjčení máme trekkingová kola (dospělá i dětská) i další sportovní vybavení – různé míče, pálky na badminton, stolní tenis, pétanque, stolní hry…Dále nabízíme relaxační masáže přímo v pohodlí penzionu. Na přání zajistíme kadeřnici nebo kosmetičku. Můžete si u nás zakoupit zemědělské produkty – brambory, obilí… nebo natrhat ovoce přímo ze stromů a keřů (jablka, třešně, švestky, blumy, rybíz…).
Kapacita penzionu je 27 míst. Nabízíme možnost ubytování ve 4 trojlůžkových pokojích (u třech možnost přidat další lůžko), ve 3 dvoulůžkových pokojích, v apartmánu pro 7 osob a ve dvoulůžkovém bezbariérovém pokoji. Dva trojlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, další dva trojlůžkové pokoje mají společné sociální zařízení a pro všechny dvoulůžkové pokoje je sociální zařízení společné (6 sprchových koutů a 4 toalety), samozřejmě oddělené pro pány a dámy. V apartmánu jsou dva pokoje, kuchyň a sociální zařízení. Bezbariérový pokoj je vybaven kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny kvalitní postelí, skříní, křesílky a konferenčním stolkem a lampou.
V penzionu stravování v současné době neposkytujeme, pro všechny ubytované je k dispozici společná kuchyňka s lednicí, mrazákem, sporákem, mikrovlnkou, myčkou a pračkou, příp. pro hosty po domluvě zajistíme i stravování. Ve společných prostorách penzionu můžete využívat televizi, pohodlnou sedací soupravu a počítač s internetem. V celém penzionu je možnost Wi-fi připojení k internetu. Kromě ubytování vám můžeme nabídnout relaxační masáže.
Teplo v celém penzionu je zajišťováno kotlem na obnovitelné zdroje energie (obilí, pelety …).
Ceník:
ObdobíCena odCena zaCena zahrnuje
celoročně300 Kčosobu/nocbez stravy a možnosti vl. vaření
Počet a typ pokojů:
Dvoulůžkový pokoj: 4
Třílůžkový pokoj: 1
Čtyřlůžkový pokoj: 3

Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: