Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Penziony » Strážek » Lesní penzion Podmitrov
A3192

Lesní penzion Podmitrov

  • Lesní penzion Podmitrov
  • Lesní penzion Podmitrov 2
  • Lesní penzion Podmitrov 3

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Vysočina
Adresa: Mitrov 10, Strážek
Telefon 1: +420 566 567 323
Mobil 1: +420 732 575 100
Mobil 2: +420 605 989 234
Web: http://www.podmitrov.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:180

Leží uprostřed cesty mezi bránou Českomoravské vysočiny Tišnovem a Novým Městem na Moravě. Je schováno v údolí řeky Bobrůvky uprostřed lesů. Necelých pět minut chůze nad střediskem se nalézá zřícenina hradu Mitrova (asi ze 13. století), podle kterého byla pojmenována nejbližší vesnice Mitrov (1,5 km).
V tomto kraji má každé roční období své neopakovatelné kouzlo. V létě je možné využít terény vhodné jak pro pěší turistiku, tak i pro cykloturistiku. Pro osvěžení Vám nabídneme menší bazén přímo u střediska nebo zatopený lom v Rožínce (4 km).
Jaro patří k nejkrásnějšímu období tohoto kraje. Na přilehlých loukách a v okolí říčky rozkvétají petrklíče a sasanky. Podzim Vás zase pozve ke sběru hub a lesních plodů a zimu využijete k sáňkování, bruslení na okolních zamrzlých rybnících nebo na řece, ale především k běžeckému lyžování v okolí střediska.
Sjezdovky jsou vzdáleny od střediska cca 20 km v Novém Městě na Moravě. V prípadě nepríznivého počasí Vám rádi nabídneme možnost využít stolní tenis, kulečník, šipky nebo i jiné stolní hry. Přímo u střediska jsou tři hriště na volejbal, fotbal a basketbal, pro malé děti pískoviště, prolézačky a houpačky. V areálu je i ohniště a venkovní krb pro posezení pri opékání selat, ryb apod.

Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: