Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Penziony » Světlá nad Sázavou » Penzion Chalupa pod Melechovem
A1681

Penzion Chalupa pod Melechovem

Penzion Chalupa pod Melechovem

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Vysočina
Adresa: Meziklasí 26, pošta Světlá nad Sázavou 582 91, Světlá nad Sázavou
Telefon 1: +420 569 456 744
Mobil 1: +420 603 837 502
Mobil 2: +420 603 495 885
Web: http://www.meziklasi.wz.cz/index.php
E-mail: email
Počet lůžek:17

Láká Vás levná dovolená na Vysočině v komfortním apartmánu malého penzionu u Světlé nad Sázavou? Chcete si sjet na raftu či kajaku peřeje Stvořidla a pak se hřát v pohodlí příjemné chalupy? Hledáte nové cyklotrasy či běžecké stopy na Vysočině? Hledáte levné ubytování na Vysočině? V pásmu zalesněných vrchů Přírodního parku Melechov, na dohled od hradu Lipnice nad Sázavou nedaleko přírodní rezervace Stvořidla v malé osadě Meziklasí u Světlé nad Sázavou naleznete jedinečnou možnost levného ubytování na Vysočině ve dvou pokojích a apartmánu rodinného penzionu.

Apartmán v podkroví nové chalupy na Vysočině s osmi lůžky: 3 pokoje + kuchyň s jídelnou + koupelna s WC (70m2). Vařič, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí pro běžné vaření a stolování, rádio, televizor. Z oken apartmánu výhled na hrad Lipnice nad Sázavou. V apartmánu možno využít cen LAST MINUTE.

Kromě apartmánu je v penzionu k disposici čtyřlůžkový pokoj se sprchou a WC, varná konvice, lednice, rádio, TV. Možnost vaření v přízemí - vařič, mikrovlnka, remoska.

V penzionu je dále dvoulůžkový pokoj s přistýlkou - sprcha, WC, lednice, varná konvice, rádio, možnost vaření hned za dveřmi pokoje - vařič, mikrovlnka. Tento pokoj je bezbariérový.
Penzion není "luxusní". Je zařízen jednoduše a účelně většinou starším nábytkem. V útulném prostředí poskytuje vše potřebné pro příjemný pobyt. Vchod do penzionu je ze zahrady, majitelé objektu mají svůj vchod z druhé strany domu. Hostům je k disposici rozlehlá travnatá zahrada, ohniště, pískoviště, stolní tenis, posezení ve stínu stromů, i bazén 7,5x3,6 m (vyhřívaný solárními panely). V penzionu v apartmánu a na pokojích nekuřácké prostředí. V blízkosti cyklotrasy, běžecké stopy a tenisové kurty, peřeje Stvořidla - ráj vodáků. Dovolená je vhodná i pro rodiny s dětmi, pes možný. Přijedeme pro Vás k vlaku či autobusu.

Parkování na zahradě penzionu.

Vycházky a výlety: Hrad Lipnice nad Sázavou a zatopené lomy - 5 km. Stvořidla - peřejnatý kaňon Sázavy - 3 km. Světlá nad Sázavou - rozsáhlý park, podzemní chodby, sjezdovka - 6 km. Ledeč - hrad, muzeum skla - 8 km. Melechov - 707 m n/m (běžecké stopy), jeden z vrcholů Vysočiny - 3 km. Krásné výhledy při vycházkách a na cyklotrasách malebnou lesnatou krajinou Vysočiny. Jihlava - centrum Vysočiny - ZOO, akvapark, katakomby - 40 km. Hrad Český Šternberk - 40 km, možno cestovat Posázavským Pacifikem - k zastávce 2,5 km. Praha - 95 km - po dálnici hodina jízdy.

Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: