Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Penziony » Tři Studně » Penzion "Chalupa U 4 koček"
A43940

Penzion "Chalupa U 4 koček"

  • Penzion "Chalupa U 4 koček"
  • Penzion "Chalupa U 4 koček" 2
  • Penzion "Chalupa U 4 koček" 3

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Vysočina
Adresa: Vlachovice 64, Tři Studně,59231, Tři Studně
Telefon 1: 602533630
Mobil 1: 602533630
Web: http://www.4kocky.cz
E-mail: email
Počet lůžek:32
Počet hvězdiček:3

Ubytování Tři Studně - Vlachovice
Ideální ubytování pro rekreaci v oblasti Nové Město na Moravě a okolí
Penzion „Chalupa U 4 koček“ nabízí ubytování na okraji obce Vlachovice cca 5min od Vysočina Areny (Nové Město na Moravě), kde jsou volně přístupné uměle zasněžované lyžařské běžecké tratě vybudované pro závody světových pohárů, biatlonový stadion s tratěmi mistrovství světa v biatlonu, tratě světového poháru horských kol a síť singltrek tratí – vše bezplatně přístupné sportující veřejnosti. V areálu je taktéž wellness centrum. Dále jsou v této lokalitě situovány skokanské můstky s umělým povrchem, tratě pro kolečkové lyže i brusle, rychlobruslařský asfaltový ovál a sjezdovka se sedačkovou lanovkou.

V bezprostřední blízkosti penzionu prochází strojově upravované lyžařské běžecké stopy - síť udržovaných stop v délce až 85km (dle sněhových podmínek) - nástup do stopy přímo z lyžárny.

Penzion je napojen na nepřeberné množství cyklotras různých délek a obtížností vhodných pro rodiny s dětmi i pro výkonnostní sportovce.

Na všech přístupových trasách do Vlachovic - jak na silnici od Nového Města na Moravě a ze směru Tři Studně, tak na běžecké stopě i cyklostezce - jsou nainstalovány dřevěné naváděcí prvky s logem (4 kočky).

Při příjezdu od Prahy po D1 je nejlepší odbočit na 119km a pokračovat směr Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě.

Při příjezdu po D1 od Brna je nejlepší odbočit na 162km a pokračovat přes Velkou Bíteš na Křižanov a Nové Město na Moravě
Ubytování v penzionu - stylová vysočinská chalupa - novostavba, apartmány 60 - 100m2. Každý apartmán je zařízen pro 2 - 8 osob.

Ubytování pro oblast Vlachovice,Tři Studně a okolí - vhodné pro rodiny s dětmi, sportovně zaměřené skupiny, sportovní týmy, firemní business, outdoorové a teambuildingové aktivity i pro klidnou rekreaci seniorů.

Parkoviště, půjčovna kol, televize, bar, Internet, konferenční salonek/bar, telefon, fén, žehlení, praní, nekuřácké pokoje, faxování, kopírování, celoroční zařízení.

Reference: při světových pohárech ubytováni - Norský národní biatlonový tým (každoročně), Canada cross-country national team (každoročně), Cannondale + Luna MTB týmy (každoročně), .........
Ceník:
ObdobíCena odCena zaCena zahrnuje
celoročně400 Kčosobu/nocmožnost vl. vaření
Počet a typ pokojů:
Apartmán 6l. a více: 5

Vybavení pokojů:
Dětská postýlka k dispozici, Koupelna s vanou, Koupelna se sprchou, Kuchyňka, Lednice, Mikrovlnka na pokoji, Satelit, Sprchový kout, Televizor
Sportovní možnosti:
Bazén vnitřní, Golf, Jízda na koni, Krb, Masáže, Minigolf, Pískoviště, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Rybaření, Sauna, Spinning, Sportovní hala, Squash
Zábava:
Billiard, Bowling, Petanque
Pobyt vhodný pro:
rodiny s dětmi, seniory, cyklistiky, rybáře, školy, pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: