Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Rekreační zařízení » Srbsko » SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ AREÁL RÁJ SRBSKO, KNĚŽMOST
A2505

SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ AREÁL RÁJ SRBSKO, KNĚŽMOST

  • SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ AREÁL RÁJ SRBSKO, KNĚŽMOST
  • SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ AREÁL RÁJ SRBSKO, KNĚŽMOST 2

Typ ubytování: Rekreační zařízení

Turistická oblast: Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy
Adresa: Srbsko 32, 294 02 Kněžmost, Srbsko
Telefon 1: +420 326 784 580
Telefon 2: +420 326 784 579
Mobil 1: +420 602 177 937
Web: http://www.relevant.cz
E-mail: email
Počet lůžek:170

Náš areál se nachází na okraji jedné z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších oblastí u nás - v Českém ráji. Český ráj nabízí bohatou a různorodou nabídku turistických a cyklistických výletů po historických památkách jako jsou např. hrad Kost, zřícenina hradu Trosky a Valečova, zámek Sychrov a Hrubá Skála a k nesčetnému množství nádherně položených rybníků mezi lesy a skalami např. Komárovský rybník, rybníky Vidlák, Nebák a Věžák. Dále můžete navštívit skalní město Drábských světniček nebo Prachovských skal.


Ubytovat se u nás můžete v chatičkách, srubových chatách,bungalovech, apartmánech nebo dvoulůžkových pokojích. Chaty, bungalovy a apartmány mají vlastní sprchu a WC.Všechny typy ubytování mají vlastní televizor se satelitním příjmem.

Ostatní ubytovací zařízení mají společné sociální zařízení v hlavní budově. Ložní prádlo je samozřejmostí. Jídelna se nachází v hlavní budově areálu a je přístupná během celého dne.


V případě sportovních soustředění, školení, seminářů nebo firemních akcí lze na požádání sestavit menu, raut nebo zajistit opékání selete a grilování. Pro firmy je k dispozici data-video projektor a flip chart. Pro příjemné posezení např. u kávy nabízíme místnost s barem a krbem, venkovní terasu a bar u bazénu. Večer je možné posedět u ohně s možností grilování.


Nabízíme možnosti pořádání společenských akcí jako jsou:
školení firem, rauty, grilování selete, firemní večírky, soustředění sportovních družstev a také firemní sportovní víkendy se zajímavým doprovodným programem.


K dispozici jsou např. venkovní a zároveň kryté kurty na tenis a squash, volejbal, beach volejbal, bowling, krytý vyhřívaný bazén, posilovna, solárium,sauna, minigolf atd.


Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ AREÁL RÁJ SRBSKO, KNĚŽMOST na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy - Rekreační zařízeníProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3218 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha