Českem s námi » Ubytování » Brněnsko, Moravský kras » Ostrovačice

Ubytování Ostrovačice.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Ostrovačice v turistické lokalitě Brněnsko, Moravský kras najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Kempy-Tábořiště. Ostrovačice nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Ostrovačice obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Ostrovačice a okolí - oblast Brněnsko, Moravský kras.

Alpa

Alpa

Kempy-Tábořiště » Brněnsko, Moravský kras » Ostrovačice Camp Alpa je každý rok otevřen od 15. dubna do 15. října. Kemp se nachází při sjezdu z dálnice D1 ve směru od Prahy exit 182, ve směru od Brna exit 178 a je využíván jako tranzitní. Je vybaven sociálním zařízením s teplou vodou, malou kuchyňkou, elektrickými přípojkami po celém kempu, dětským koutke ...
A4717 kapacita: 20 lůžek

Ubytování v okolí objektu Alpa Webkamery v okolí objektu Alpa
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Ostrovačice , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Ostrovačice? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Brněnsko, Moravský kras.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2863 / Webkamery: celkem 989
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha