Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Mnichovo Hradiště

Ubytování Mnichovo Hradiště.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Mnichovo Hradiště v turistické lokalitě Český ráj najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Rekreační zařízení. Mnichovo Hradiště nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Mnichovo Hradiště obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Mnichovo Hradiště a okolí - oblast Český ráj.

Rekreační středisko Borovice - Lites

Rekreační středisko Borovice - Lites

Rekreační zařízení » Český ráj » Mnichovo Hradiště Středisko LITES se nachází v klidném prostředí uprostřed luk a borových lesů. Ve středisku je k dispozici pro účely výuky, kulturního a sportovního využití krytý vyhřívaný bazén, tělocvična, dvě vybavené učebny, jídelna s krbem, fotbalové a volejbalové hřiště a ohniště.
A1938 kapacita: 333 lůžek

Ubytování v okolí objektu Rekreační středisko Borovice - Lites Webkamery v okolí objektu Rekreační středisko Borovice - Lites
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Mnichovo Hradiště , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Mnichovo Hradiště? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Český ráj.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha