Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Horní Pěna

Ubytování Horní Pěna.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Horní Pěna v turistické lokalitě Jindřichohradecko, Třeboňsko najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Penziony. Horní Pěna nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Horní Pěna obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Horní Pěna a okolí - oblast Jindřichohradecko, Třeboňsko.

Malíkovský dvůr

Malíkovský dvůr

Penziony » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Horní Pěna Uvolněte se a odpočiňte si v krásném prostředí hlubokých lesů Česká Kanada nebo okuste koupání v rybnících s malými písečnými plážemi, nově zřízený Aqua Park s vnějším a vnitřním bazénem. Máte-li rádi golf, tři golfová hřiště jsou na dosah ruky. Nová Bystřice - 9 jamek, Club Mnich - 18 jamek a Golf ...
A593 kapacita: 30 lůžek

Ubytování v okolí objektu Malíkovský dvůr Webkamery v okolí objektu Malíkovský dvůr
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Horní Pěna , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Horní Pěna? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Jindřichohradecko, Třeboňsko.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2893 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme: Bazar – Online inzerce a bazar, Chaty a chalupy Horní Skrýchov, Chaty a chalupy Nová Bystřice, Penziony Domanín, Rekreační zařízení Třeboň, Ubytovny Jindřichohradecko, Třeboňsko,

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha