Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Malonty

Ubytování Malonty.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Malonty v turistické lokalitě Jižní Čechy najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Farmy a statky, Penziony. Malonty nabízí 3 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Malonty obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Malonty a okolí - oblast Jižní Čechy.

PENZION NA VEJMINKU

PENZION NA VEJMINKU

Penziony » Jižní Čechy » Malonty Penzion Na Vejminku se nachází v Malontech v Novohradských horách v klidném a příjemném prostředí . Díky umístění v atraktivní lokalitě mohou hosté využít turistických tras a cyklostezek i po přihraničí Česka s Rakouskem . Možnost připojení WIFI.
A42248 kapacita: 6 lůžek, cena od: 250 Kč - možnost vl. vaření

Ubytování v okolí objektu PENZION NA VEJMINKU Webkamery v okolí objektu PENZION NA VEJMINKU
 
Stáj Malonty

Stáj Malonty

Farmy a statky » Jižní Čechy » Malonty Jsme menší rodinná ekologická farma na jihu Čech - nacházíme se v krásném předhůří Novohradských hor 10km od Kaplice i Dolního Dvořiště na okraji střediskové obce Malonty. Naším zaměřením je chov a výcvik koní především pro parkurové soutěže, nabízíme však i další služby pro ostatní. Jezdecký ...
A4780 kapacita: 8 lůžek

Ubytování v okolí objektu Stáj Malonty Webkamery v okolí objektu Stáj Malonty
 
Stáj Malonty

Stáj Malonty

Farmy a statky » Jižní Čechy » Malonty Jsme rodinná ekologická farma na jihu Čech - nacházíme se v krásném předhůří Novohradských hor. Naším zaměřením je výcvik mladých koní a jezdců. Dle přání zákazníka, Můžeme koně obsednout a provést základní výcvik. Dále je možné koně připravit pro turistiku a vycházky do přírody, či se zaměření ...
A43741 kapacita: 12 lůžek, cena od: 200 Kč - možnost vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Stáj Malonty Webkamery v okolí objektu Stáj Malonty
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Malonty , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Malonty? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Jižní Čechy.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2863 / Webkamery: celkem 989
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha