Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Pištín

Ubytování Pištín.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Pištín v turistické lokalitě Jižní Čechy najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Penziony. Pištín nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Pištín obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Pištín a okolí - oblast Jižní Čechy.

Penzion a restaurace Jižní Dvůr Pištín

Penzion a restaurace Jižní Dvůr Pištín

Penziony » Jižní Čechy » Pištín Vítejte v rodinném penzionu a restauraci Jižní Dvůr. Zveme Vás k příjemnému posezení u výtečné domácí kuchyně a dobrého piva. Využijte naši restauraci s penzionem k pořádání nejrůznějších firemních a společenských akcí a nebudete zklamáni! Najdete nás v obci Pištín, hned u hlavní silnice mezi Českým ...
A43764 kapacita: 22 lůžek, cena od: 410 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Penzion a restaurace Jižní Dvůr Pištín Webkamery v okolí objektu Penzion a restaurace Jižní Dvůr Pištín
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Pištín , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Pištín? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Jižní Čechy.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2863 / Webkamery: celkem 989
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha