Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Strunkovice nad Blanicí

Ubytování Strunkovice nad Blanicí.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Strunkovice nad Blanicí v turistické lokalitě Jižní Čechy najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Kempy-Tábořiště. Strunkovice nad Blanicí nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Strunkovice nad Blanicí obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Strunkovice nad Blanicí a okolí - oblast Jižní Čechy.

Autokemp Žíchovec - Ing. Jaroslav Bárta

Autokemp Žíchovec - Ing. Jaroslav Bárta

Kempy-Tábořiště » Jižní Čechy » Strunkovice nad Blanicí Stále ještě volné poslední chaty na červenec a srpen 2010 Popis zařízení Kemp se nachází za obcí Strunkovice nad Blanicí (u silnice Prachatice-Vodňany) v krásném prostředí u řeky Blanice. Nabízí možnosti ubytování v chatách a prostor pro stany, karavany a obytné přívěsy. Auto je možno parkovat př ...
A2413 kapacita: 50 lůžek

Ubytování v okolí objektu Autokemp Žíchovec - Ing. Jaroslav Bárta Webkamery v okolí objektu Autokemp Žíchovec - Ing. Jaroslav Bárta
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Strunkovice nad Blanicí , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Strunkovice nad Blanicí? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Jižní Čechy.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2863 / Webkamery: celkem 989
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha