Českem s námi » Ubytování » Královéhradecko, Podzvičínsko » Borek

Ubytování Borek.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Borek v turistické lokalitě Královéhradecko, Podzvičínsko najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Chaty a chalupy. Borek nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Borek obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Borek a okolí - oblast Královéhradecko, Podzvičínsko.

Rekreační zařízení Borek u Miletína

Rekreační zařízení Borek u Miletína

Chaty a chalupy » Královéhradecko, Podzvičínsko » Borek Nabízíme ubytování na hlavní budově, chatkách, unimo objektu a chatě Babeta, vhodné pro letní dětské tábory, školy v přírodě, firemní akce, studentské akce, setkání přátel. Dáváme zdarma k dispozici mnoho aktivit - airsoft, karaoke, šipky, taneční desky, trampolínu, kroket, baseball, skákací boty a ...
A4770 kapacita: 180 lůžek

Ubytování v okolí objektu Rekreační zařízení Borek u Miletína Webkamery v okolí objektu Rekreační zařízení Borek u Miletína
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Borek , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Borek? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Královéhradecko, Podzvičínsko.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3203 / Webkamery: celkem 986
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha