Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Slaný

Ubytování Slaný.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Slaný v turistické lokalitě Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Hotely-Hostely, Penziony. Slaný nabízí 2 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Slaný obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Slaný a okolí - oblast Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy.

Hotel Hejtmanský dvůr

Hotel Hejtmanský dvůr

Hotely-Hostely » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Slaný Čtyřhvězdičkový atriový Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v královském městě Slaný ve Středních Čechách. Je umístěn ve středu města. Součástí hotelu jsou čtyři konferenční salonky a velký kulturní víceúčelový sál, ve kterých je možné pořádat různé společenské i kulturní akce. Relaxační centrum je v ...
A42020 kapacita: 76 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Hejtmanský dvůr Webkamery v okolí objektu Hotel Hejtmanský dvůr
 
Penzion Union

Penzion Union

Penziony » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Slaný Pension se nachází ve středu královského města Slaný, které Vám nabízí mnoho příležitostí, jak strávit volný čas. Když zrovna nemáte náladu prohlížet si historický střed města, můžete si jít např. zaplavat do nové moderní plavecké haly s tobogánem, podívat se na nějaký zajímavý film v kině, nebo ...
A802 kapacita: 24 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Union Webkamery v okolí objektu Penzion Union
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Slaný , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Slaný? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2888 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha