Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Kyjov

Ubytování Kyjov.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Kyjov v turistické lokalitě Slovácko, Zlínsko najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Hotely-Hostely. Kyjov nabízí 2 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Kyjov obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Kyjov a okolí - oblast Slovácko, Zlínsko.

HOTEL CLUB***,Kyjov

HOTEL CLUB***,Kyjov

Hotely-Hostely » Slovácko, Zlínsko » Kyjov UBYTOVÁNÍ Popis hotelu: Hotel CLUB *** se nachází téměř v samém centru Kyjova. Kyjov je známý jako tradiční centrum folklorního a vinařského regionu Slovácko. Velmi výhodná poloha umožňuje výlety na blízké Slovensko a do Rakouska. Hotel se nalézá téměř v samém centru Kyjova, na obchodní Komenského t ...
A2549 kapacita: 56 lůžek

Ubytování v okolí objektu HOTEL CLUB***,Kyjov Webkamery v okolí objektu HOTEL CLUB***,Kyjov
 
Hotel TRIFIN Kyjov

Hotel TRIFIN Kyjov

Hotely-Hostely » Slovácko, Zlínsko » Kyjov Hotel Trifin se nacházejí přímo v centru města Kyjova v klidném prostředí, z jedné strany obklopené rozsáhlým městským parkem. Ubytování je vhodné pro montéry, rodiny, managery. Nabízíme široký rozsah ubytovacích možnosti, nabídka pro dlouhodobé i krátkodobé pobyty. Při dlouhodobějším ubytování a p ...
A473 kapacita: 110 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel TRIFIN Kyjov Webkamery v okolí objektu Hotel TRIFIN Kyjov
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Kyjov , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Kyjov? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Slovácko, Zlínsko.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2863 / Webkamery: celkem 989
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha