Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Vlkoš

Ubytování Vlkoš.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Vlkoš v turistické lokalitě Slovácko, Zlínsko najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Chaty a chalupy. Vlkoš nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Vlkoš obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Vlkoš a okolí - oblast Slovácko, Zlínsko.

Vinný sklep s ubytováním u Štipčáků

Vinný sklep s ubytováním u Štipčáků

Chaty a chalupy » Slovácko, Zlínsko » Vlkoš Vinný sklípek s ubytováním na jižní Moravě v oblasti Slovácko, kousek od malebné vesnice Vlkoš u Kyjova. Sklípek nabízí možnost degustace vína, jak červeného, tak bílého, posezení, grilování. Možnost ubytování pro partu přátel nebo pro rodinu k rekreaci. Společné spaní pro partu přátel - společná ...
A43910 kapacita: 16 lůžek, cena od: 250 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Vinný sklep s ubytováním u Štipčáků Webkamery v okolí objektu Vinný sklep s ubytováním u Štipčáků
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Vlkoš , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Vlkoš? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Slovácko, Zlínsko.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2863 / Webkamery: celkem 989
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha